פרופיל החברה

מי אנחנו?

קבוצת Aviv Group המתמחה בפרויקטים של ליווי דיירים, פועלת במגוון רחב של פרויקטים לאורכה ולרוחבה של הארץ שעיקרם קידום ופיתוח תהליכים של ליווי דיירים. מתוך מטרה להשיג עבור ללקוחותינו את המירב האפשרי ומיקסום כלל האפשרויות העומדות לבעלי הנכס על מנת למצות עד תם את ההטבות והזכויות המגיעות להם בתהליכים ופרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38.

בעזרת הניסיון הנרחב שנצבר אצלנו ב Aviv Group לאורך השנים בפעילות מול מאות ואלפי לקוחות בליווי עסקים בתחום הנדל"ן והצורך שעלה מקרב לקוחותינו לצורך בליווי מקצועי צמוד בתהליכים אלו, החלטנו להעמיק את הפעילות הישירה שלנו מול הדיירים ובעלי הזכויות השונות בנכסים ובקרקעות עליהן קיימת תוכנית פיתוח של התחדשות עירונית.                                                        

לאורך השנים קבוצת Aviv Group רכשה את הניסיון, הידע ומעל הכל את אנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר בתחומם אשר צברו ניסיון והתמחות בטיפול וליווי של מגוון פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 תוך טיפול בכל תיק על כל הצדדים והמורכבויות שנלוות לכל מקרה באופן פרטי. נבחרת המומחים שלנו יעשו את כל הדרוש להניב את התשואה המרבית מכל פרויקט לטובת בעלי הנכס.

הגישה המאפיינת אותנו ב Aviv Groupהיא לשים עצמנו בנעלי הדיירים, לראות ולהבין את הסיטואציה מנקודת המבט של הלקוחות שלנו, תוך הבנת התמונה הרחבה והחלת כלל הידע המקצועי שצברנו לטובת טיפול שיביא תוצאות מיטביות בהליך שישמור על דרישות בעלי הנכס וידע להביא בצורה הטובה ביותר את הפרויקט לקו הגמר.

Our Commitment To Community

We are committed to New York City

We believe in contributing to the greater good and encourage our team to explore opportunities to contribute to, participate in, and partner with organizations that embrace education, empathy, and enterprise. As a certified Women Business Enterprise (WBE), we support diversity and inclusion within the construction industry and strongly advocate for the continued betterment and openness of the industry.

החזון שלנו קבוצת Aviv Group


על מנת להבטיח ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר, גיבשנו מתוך האמונה בדרך שלנו את החזון שמנחה אותנו ועל פיו אנו פועלים. אלון הערכים אותם אנו משקפים בעבודתנו על מנת לשמור על סטנדרט גבוה ובלתי מתפשר על מנת להגיע לתוצאה הנדרשת עבור קהל לקוחותינו.

ליווי מלא

הלקוחות שלנו יזכו למלא הטיפול הטוב ביותר שניתן להעניק החל מרגע החתימה על חוזה הליווי ועד לסיום התהליך עם סיום שנת הבדק. אנחנו ב Aviv Group איתכם לאורך כל הדרך.

שקיפות

כל מגוון הפעולות שנבצע, החל מבחירת בעלי המקצוע ועד להחלטות קטנות וגדולות יובאו לידיעתכם בהמלצתנו, כל פעולה שנבצע, תהיה שקופה וברורה בטרם ביצועה.

מקצועיות

אנחנו ב Aviv Group מתחייבים לפעול ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר האפשרית. החל מעורכי הדין ומנסחי ההסכמים דרך בחירת קבלני הביצוע ועד לסיום הבניה.

איכות ללא פשרות

אנחנו ב Aviv Group מתחייבת בפני לקוחותיה על הבחירה באופציה האיכותית ביותר בתוך המצב הקיים. זאת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

הנהלת החברה

John Smith

Executive Vice President & General Counsel

“We favorably impact people, families and communities with our work, our projects and our charitable efforts. It’s an exciting place to be every day and our opportunities to contribute will grow as we continue to grow around the United States.”

Manuel Mitchell

Chief Financial Officer

“Wade believes the company’s shareholder program is a “gamechanger” in the construction industry. Konstruktion is 100% employee-owned, which means employees have the opportunity to invest in their own hard work.”

Jack Morton

Chief Financial Officer

“As owners, we are more accountable to you and more invested in your success. Across all levels of our organization, our experienced, innovative solution providers put our culture of ownership to work for you. When you succeed, we succeed.”