הייתרונות שלנו

למה לעבוד איתנו?

קשה מאד לבלוט, בכל תחום. באיזה מקצוע שלא תבחרו, תמיד יהי שם עוד אנשים, לכן חשוב מאד להכיר את היתרונות שלכם בכדי לדעת להציג תוכנית וביצועים טובים יותר משל השחקנים האחרים בשוק, אנחנו בקבוצת אביב מודעים לכך ולכן, היתרונות שלנו הם כרטיס הביקור שלנו.

ידע שווה כוח

הידע הרב שנצבר במשך למעלה מעשור של ליווי קבוצות דיירים הופך להיות משמעותי יותר כאשר התנאים משתנים. חוקי תמ"א 38 עוברים שינויים וגלגולים שונים באופן תדיר, רק מי שיודע את כל הפרטים הקטנים, רק מי שחי ונושם את הפסיקות, ההחלטות והפעולות השונות בשטח, יכול להעניק ללקוחות שלו את המוצר שהם צריכים. עם הידע נצבר גם הניסיון שמנחה אותנו איך להשתמש בידע. יש רגעים בחיים שלניסיון אין תחליף, לנו יש אותו.

צוות מומחים מוביל

אנחנו טובים כי אנחנו עובדים עם הכי טובים. חברת ליווי דיירים נעזרת במגוון רחב של אנשי מקצוע על מנת לכסות את כל המעטפת הרחבה של תחומי עניין. החל מהשגת הסכמת דיירים, דרך הגשת תוכניות לוועדות והשגת האישורים, ועד להוצאת תהליכי הבניה לדרך וסיום הפרויקט לשביעות רצון הדיירים, אין פשרות, רק הטובים בתחומם בנושאי משפט, התחדשות עירונית, עבודה מול המנהל והרשויות יוכלו לתת את הפתרונות הנדרשים.

ליווי מההתחלה ועד הסוף

ההבטחה החשובה ביותר שלנו בקבוצת אביב היא בראש ובראשונה להית איתכם בכל רגע בכל שלב בכל עליית מדרגה ובעיקר ברגעים שנראה שהעסק תקוע, אתם לא לבד. הדלת תמיד פתוחה בפני כל מה שצריך. אנחנו לא נשאיר אתכם לפני סיום התהליך ללא מענה. הצוות שלנו יהיה זמין בשבילכם מההכנות לקו הזינוק ועד ההתאוששות לאחר קו הסיום.

יחס אישי

ליווי דיירים הוא מסע ארוך, אנחנו שם בשבילכם עם היחס שמגיע לכם שאתם יוצאים לאחת ההרפתקאות הגדולות של חייכם, אנחנו בקבוצת אביב מודעים לזה ולא מתעלמים. היחס האישי של כל אחד מלקוחותינו הוא האמת שלנו, היחס האישי לאנשים, לבני אדם, זהו למעשה כרטיס הביקור שלנו שאנו מציגים בגאווה ללקוחות העתידים לבוא.

קבוצת אביב

אנחנו בקבוצת  אביב פועלים מתוך מחויבות אליכם, הלקוחות. מענה אל קבוצה נרחבת של דיירים היא משימה מורכבת הדורשת מגוון כלים מקצועיים ואחרים על מנת להבטיח את קיומן של כל ההבטחות והרצונות שעולים במהלך הפרויקט. בשל כך אנו גאים על היכולות והיתרונות שמאפשרים לנו להיות כוח מוביל בעולם ליווי הדיירים ולהביא לידי מימוש פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ.

Corporate Social Responsibility is Good Business

We know the decisions we make today will have lasting impacts on our communities well into the future, so we place significant importance on our role. Our clients expect us to operate and build sustainably while delivering exceptional levels of service. Focusing on our social responsibilities encourages our project teams to think beyond the basics of project delivery and to consider innovative ways to become even more efficient and effective while delivering unsurpassed value.

A Legacy of Community Giving

Community investment is the heart of our corporate social responsibility program. In 2021, PCL together with employees, donated $7 million to charitable organizations, including $5.1 million to United Way chapters, and dedicated thousands of volunteer hours to community service. Our culture of giving empowers employees to help those in need and is guided by the belief that, when we give back to the community, everyone benefits.

Building Lasting Partnerships

We continually strive to be a client focused solution provider that delivers exceptional results to all stakeholders. Our partnerships include those with clients, consultants, trade contractors, suppliers and industry associations. Building strong partnerships with this diverse network of people and organizations is win-win for all, as it takes a team effort to deliver on the complex design and construction challenges encountered when striving to meet higher levels of sustainable performance.

News

Insights

We hope that you find the report informative and that it provides better insight into our journey.